O firmie

Zakład Stolarski Grzegorz Fizia - jest firmą rodzinną, która powstała 1967 roku.

Od wielu lat firma specjalizuje się w produkcji drzwi wewnętrznych, zewnętrznych oraz schodów, jednak cięgła ekspansja firmy pozwala jej wchodzić na nowe pola działalności i zarówno w domach mieszkalnych, hotelach, czy urzędach coraz częściej pojawiają się nasze meble, zabudowy panelowe ścian, czy wykończenia.

Wyroby zakładu wyprodukowane są z najlepszego, wyselekcjonowanego drewna pochodzenia krajowego i zagranicznego, suszonego we własnej suszarni, jak i płyt z najwyższej półki jakościowej (Finsa, Egger). W realizacjach nie stronimy od elementów lakierowanych zarówno w półmacie, jak i wysokim połysku, a bogate doświadczenie w uzupełnianiu naszych wyrobów o elementy szklane, jak i ze stali nierdzewnej pozwala nam tworzyć wyroby niepowtarzalne.

Ani na chwilę nie pozostajemy w tyle za postępem technicznym i wzorniczym, na bieżąco bierzemy udział w imprezach targowych w całej Europie, daje to pewność, że nasze wyroby w niczym nie ustępują produktom zachodnim.

Zapraszamy Państwo do kontaktu, z przyjemnością zaprezentujemy naszą ofertę.

Zapraszamy więc zarówno Inwestorów, jak Architektów, Projektantów wnętrz do spotkania w naszym salonie przy ul. Pałki 15 w Żorach, jak i u Państwa.


Kontakt

Zakład Stolarski Grzegorz Fizia

ul. Pałki 15, 44-240 Żory

32 469 88 88
508 118 105

e-mail: biuro(at)fizia(dot)pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00
sobota: Jesteśmy do Państwa dyspozycji po wcześniejszym umówieniu

Zobacz gdzie jesteśmy

Napisz do nas

Zapytanie ofertowe mogą Państwo przesyłać przez poniższy formularz kontaktowy.